Regulamin działu Bowling- czyli przeczytaj zanim coś napiszesz :)

Go down

Regulamin działu Bowling- czyli przeczytaj zanim coś napiszesz :)

Post  korreks on Tue Aug 10, 2010 2:33 pm

Niniejszy regulamin stanowi podstawowy wyznacznik zasad postępowania na forum. Każdy użytkownik jest zobowiązany do jego przestrzegania co wynika z ogólnych zasad forum. Nieprzestrzeganie regulaminu jest równoznaczne z wykluczeniem użytkownika z forum.

1. Cel i założenia forum.
Forum Fantasy powstało jako kontynuacja Forum Fantasy Mechanics i jest miejscem komunikowania się mechaników różnych centrów bowlingowych w Polsce i poza jej granicami. Celem nadrzędnym jest ułatwienie współpracy pomiędzy mechanikami i grupami mechaników, możliwość wymiany doświadczeń i zdobycia nowej wiedzy. Istotą forum jest ciągłe dokształcanie personelu technicznego centrów bowlingowych, realizowane głównie poprzez samokształcenie i wymianę wzajemną wiedzy. Idea forum opiera się na założeniu wzajemnej pomocy "pomogę teraz tobie, bo sam też mogę potrzebować kiedyś pomocy". W związku z tym każdy użytkownik forum powinien zdawać sobie sprawę, że istnienie forum zależy od niego samego, że krótko mówiąc, swoją wiedzą należy się dzielić i pomagać innym.

2. Reguły kulturalnego zachowania.
Na forum absolutnie zabronione jest używanie wyrazów niecenzuralnych. Nietolerowane będzie także obrażanie uczuć religijnych, przekonań i wartości innych użytkowników lub osób. Propagowanie wartości niezgodnych z prawem i ogólnie przyjętymi normami dobrego zachowania będzie karane banem lub wykluczeniem z forum na stałe. Udzielając pomocy nie oczekuj rewanżu w tej samej chwili. Pamiętaj, że inny użytkownik nie musi dysponować wiedzą której oczekujesz. Nie oczekuj, że ktoś musi udzielić ci odpowiedzi, która rozwiąże twoje problemy - forum funkcjonuje na zasadach koleżeńskich i zakłada, że nie na wszystkie pytania muszą być udzielone odpowiedzi.

3. Pytania i odpowiedzi.
Każdy użytkownik ma prawo do zadawania pytań i udzielania odpowiedzi. Przy w/w czynnościach obowiązują go ZASADY forum. Zadając pytanie wpierw upewnij się że nie pojawiło się ono wcześniej na forum. Udzielając odpowiedzi postaraj się zrobić to w sposób fachowy, np. zamieszczając zdjęcie, dokładny opis, uwagę o niebezpiecznej czynności. Zamieszczając nowy wątek zadbaj o jego poprawny opis - unikaj opisów w stylu: "mam problem..." "znów coś nie działa...", stosuj opisy które ułatwią wstępną klasyfikację problemu i przyspieszą udzielenie odpowiedzi na nurtujące pytanie. Umieszczaj nowe dyskusje w otwartych tematach które stanowią kategorie działu Bowling

4. Umieszczanie zdjęć.
Staraj się umieszczać zdjęcia w formacie na tyle dużym aby były one czytelne, a jednocześnie jak najmniejsze objętościowo aby nie przeciążać serwera. Zdjęcia zamieszczaj w formacie jpg. Do umieszczania zdjęć służy galeria. W wątku wpisuj zawsze link do galerii lub link do pliku jeśli jest on przechowywany w innym dostępnym miejscu (korzystasz z usług np imageschack).

5. Zasady zarządzania forum.
Na forum obowiązuje ścisła hierarcha i związany z nią podział zadań. Pełna prawa przysługują tylko administratorowi forum. Administrator wyznacza moderatorów, którzy są odpowiedzialni za poszczególne fora i starają się o ich rozwój. Na forum logują się użytkownicy, a niektóre z funkcji dostępne są dla gości, którzy nie muszą logować na forum, lecz ich prawa są mocno ograniczone.

6. Usuwanie użytkowników, wątków
Administrator i/lub moderatorzy mają prawo do przenoszenia i usuwania postów lub wątków, blokowania użytkowników lub ich usuwania jeśli zostały naruszone zasady regulaminu lub zasady forum

7. Uwagi, skargi i sugestie
Każdy użytkownik ma prawo do złożenia skargi, wniosku lub sugestii dotyczących niniejszego forum. Składać je należy w przesyłając mail na adres Konrad.Blidy@fantasypark.pl .

8. Administrator i moderatorzy dołożą wszelkich starań by zapewnić prawidłowe funkcjonowanie forum.

9. Regulamin będzie w miarę potrzeb uzupełniany dlatego użytkownik jest zobowiązany do sprawdzania bieżącej wersji regulaminu.

10. Administrator zastrzega sobie prawo do interpretacji pkt. regulaminu.

korreks
master spamer

Posts : 258
Join date : 2010-08-05
Age : 38
Location : Ruda_Śląska

View user profile

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum