Fantasy Park
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Liczniki gier... a zasobniki monet

3 posters

Go down

Liczniki gier... a zasobniki monet Empty Liczniki gier... a zasobniki monet

Post  Mentor Sat Mar 03, 2012 2:11 am

Jestem z deko zdegustowany
Na początku miesiąca były wyjmowane pieniądze z automatów i podliczone... Po sprawdzeniu stanów liczników względem pieniędzy wynika, że liczniki za dużo liczą ?

W dniu dzisiejszym opróżniłem wszystkie automaty do gier, spisałem liczniki sytuacja podobna... Speedieng Ticket był wyczyszczony do 0 stan licznika 14446, dziś stan licznika wskazywał 14528 co daje 82 żetony, w zasobniku naliczyłem 73 żetony.

Żetony jak żetony, ale jeśli kasa się nie zgadza względem liczników to jestem jako pierwszy podejrzany, a to mi się nie uśmiecha.

Pytanie do reszty, czy u was też się to zdarza, że liczniki swoje a zasobnik swoje ??
Mentor
Mentor
forumer

Posts : 91
Join date : 2012-02-02
Age : 40
Location : Płock

Back to top Go down

Liczniki gier... a zasobniki monet Empty Re: Liczniki gier... a zasobniki monet

Post  Coolman Sat Mar 03, 2012 2:25 pm

Nie wiem jak w reszcie nowo otwartych centr ale , wszystkie stare są na systemie sacoa a tam nie ma żadnych liczników i monet tylko karty na kasę mamy tylko bujaki , ale ich rozliczaniem zajmuje się kierownictwo (i bardzo dobrze ze względy na nieprzyjemne sytuacje oskarżeń jakie podałeś , mi też się nie uśmiecha żeby mnie ktoś posądzał przez to że maszyna źle liczy.My nawet nie mamy kluczy do bujaków - mają je kierownicy , więc może i wy tak zróbcie.) Co do problemu to spróbuj wymienić licznik bo może kuleje i czasami liczy podwójnie albo nie liczy.
Mi się tak z licznikiem od pinsetera zrobiło.
Coolman
Coolman
advanced forumer

Posts : 104
Join date : 2010-10-14
Age : 39
Location : Kraśnik/Lublin

Back to top Go down

Liczniki gier... a zasobniki monet Empty Re: Liczniki gier... a zasobniki monet

Post  Mentor Mon Mar 05, 2012 12:10 am

Rozmawiałem z facetem z eurogames dzierżawimy od nich maszyny, stwierdził że miewali takie problemy dla tego w maszynach maja po 2 liczniki. Przyczyny jakie podał liczenia nadmiarowego:
- Włączenie lub wyłączenie maszyny z prądu
- Czasem może podwójnie policzyć
- Oszukiwanie maszyn przez klientów
- Wadliwe liczniki tyczy się też drugiego punktu
- W przypadku np darta wejście w serwis powoduje nabijanie na licznik w różnych sytuacjach.
- Brak uziemienia, może naliczać
- Wadliwy zasilacz, samoczynny reset gry
...etc.

Niestety, klucze w większości czasu leżą w biurze lecz kiedy idzie do wyjmowania kasy mam przykaz wyjąć,
Jeśli maszyna ma zapchany wrzutnik to muszę go rozblokować. Mając maszyny na żetony i na kase ludzie wrzucają czasem żetony do tych drugich i zapchany automat nawet 2 razy dziennie, a manager za każdym razem nie przyleci zemną.

Opcja z piłkarzykami, wydaje mi się że zwyczajnie ostatnim razem ktoś nie spisał licznika i cały problem by z tego wynikał.
Mentor
Mentor
forumer

Posts : 91
Join date : 2012-02-02
Age : 40
Location : Płock

Back to top Go down

Liczniki gier... a zasobniki monet Empty Re: Liczniki gier... a zasobniki monet

Post  korreks Mon Mar 05, 2012 1:01 pm

Niestety SACOA może nie tyle eliminuje te problemy ale odnotowuje każdorazowe włączenia, wraz z godziną itd. Problemy z żetonami czasami się zdarzają, tutaj dobrym porównaniem są gry tzw. bujaczki. Ale są to z reguły pojedyncze przypadki praktycznie zawsze wynikały one albo z zapchania wrzutników albo ich awarii, z licznikami ja osobiście miałem tylko dwa lub trzy problemy (tym trzecim nie zdążyłem się zająć- na razie gra na obserwacji Smile)

korreks
master spamer

Posts : 258
Join date : 2010-08-05
Age : 43
Location : Ruda_Śląska

Back to top Go down

Liczniki gier... a zasobniki monet Empty Re: Liczniki gier... a zasobniki monet

Post  Mentor Sun Apr 01, 2012 3:11 am

Nasze kochane szczeniaki dobrały się do kolejnej gry, jednego naprostowałem aż się polał w gacie Wink
Znalazły sposób na wywalenie z wrzutnia monety wzorcowej w tedy ten przyjmuje wszystko jak leci, aż dziwne Smile
Dziurę przez którą to robili zatkałem.

Jeszcze dwoje muszę złapać na gorącym i w tedy będzie manto =] i święty spokój.
Mentor
Mentor
forumer

Posts : 91
Join date : 2012-02-02
Age : 40
Location : Płock

Back to top Go down

Liczniki gier... a zasobniki monet Empty Re: Liczniki gier... a zasobniki monet

Post  korreks Tue Apr 03, 2012 12:57 pm

APPM - Andrzej Postrach Płockiej Młodzieży Smile

korreks
master spamer

Posts : 258
Join date : 2010-08-05
Age : 43
Location : Ruda_Śląska

Back to top Go down

Liczniki gier... a zasobniki monet Empty Re: Liczniki gier... a zasobniki monet

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum