Fantasy Park
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vector - gdy coś nie działa z ładowaniem danych na serwer :)

3 posters

Go down

Vector - gdy coś nie działa z ładowaniem danych na serwer :) Empty Vector - gdy coś nie działa z ładowaniem danych na serwer :)

Post  Mentor Fri Feb 10, 2012 11:32 pm

Witam
Z Konradem przebrnęliśmy przez system w Płocku... coś nie działa czyli nie ładuje teł oraz plików reklam.

Jak to obejść ?
- Nie grzebałem więcej z braku czasu, problem prawdopodobnie leży w tym, że pliki nie sa ładowane na serwer i winą może być nie odnajdywanie serwera po nazwie, tylko adresie IP.
- Pliki tła w rozdzielczości 800x600 24bit koloru ładowane do katalogu screens... na serwer ręcznie i działa bez problemu.
- Pliki reklam mpg 1 lub bmp 640x480 24bit ładowane do media/commercial jako kolejne PauseX.bpm lub mpg

Po takich manipulacjach działa Smile
Pozdrawiam
Mentor
Mentor
forumer

Posts : 91
Join date : 2012-02-02
Age : 40
Location : Płock

Back to top Go down

Vector - gdy coś nie działa z ładowaniem danych na serwer :) Empty Re: Vector - gdy coś nie działa z ładowaniem danych na serwer :)

Post  korreks Thu Mar 01, 2012 2:16 pm

Andrzejku my chyba mądrzejsi niż Brunswick bo kontaktowałem się z nimi i nie wiedzą jak temu zaradzić. Podali jedynie aby wymienić dysk Serwera torów na taki z nowym obrazem Smile

korreks
master spamer

Posts : 258
Join date : 2010-08-05
Age : 43
Location : Ruda_Śląska

Back to top Go down

Vector - gdy coś nie działa z ładowaniem danych na serwer :) Empty Re: Vector - gdy coś nie działa z ładowaniem danych na serwer :)

Post  korreks Tue May 15, 2012 4:36 pm

Yo, znowu ruszam temat, Panie szefie Płockiej kręgielni czy byłby pan uprzejmy sprawdzić czy są u was płytki instalacyjne Vectora, ale nie sam obraz tylko instalki - oryginalne białe płytki. cyclops

korreks
master spamer

Posts : 258
Join date : 2010-08-05
Age : 43
Location : Ruda_Śląska

Back to top Go down

Vector - gdy coś nie działa z ładowaniem danych na serwer :) Empty Re: Vector - gdy coś nie działa z ładowaniem danych na serwer :)

Post  Mentor Tue May 15, 2012 5:07 pm

korreks wrote:Yo, znowu ruszam temat, Panie szefie Płockiej kręgielni czy byłby pan uprzejmy sprawdzić czy są u was płytki instalacyjne Vectora, ale nie sam obraz tylko instalki - oryginalne białe płytki. cyclops

Dysku brak, pendriva tez nie widziałem płyty ? heh... właśnie rozmawiałem z Arturro... będziemy szukać Smile
Mentor
Mentor
forumer

Posts : 91
Join date : 2012-02-02
Age : 40
Location : Płock

Back to top Go down

Vector - gdy coś nie działa z ładowaniem danych na serwer :) Empty Re: Vector - gdy coś nie działa z ładowaniem danych na serwer :)

Post  Coolman Tue May 15, 2012 6:11 pm

jak coś to ja u siebie jakieś posiadam.
Coolman
Coolman
advanced forumer

Posts : 104
Join date : 2010-10-14
Age : 39
Location : Kraśnik/Lublin

Back to top Go down

Vector - gdy coś nie działa z ładowaniem danych na serwer :) Empty Re: Vector - gdy coś nie działa z ładowaniem danych na serwer :)

Post  Mentor Wed May 16, 2012 2:14 am

Jak już wspomniałem telefonicznie, znalazłem 3 płyty śmiem podejrzewać że jedna dotyczy kopi całego systemu vectora, no i pendrive się znalazł. Jeśli posiadasz jakiś dysk na podmianę czy to w serwerze czy vestor czy innym PC to też się przyda w przypadku kombinowania z nowym systemem czy szybką podmianą w przypadku padu.

W niedzielę, pofatyguje się na zamknięcie i zrobię kopie serwera, spróbuje przywrócić system z listopadai jak bóg mi sił da to oczyszczę wzmacniacze Smile

Pozdrawiam
Mentor
Mentor
forumer

Posts : 91
Join date : 2012-02-02
Age : 40
Location : Płock

Back to top Go down

Vector - gdy coś nie działa z ładowaniem danych na serwer :) Empty Re: Vector - gdy coś nie działa z ładowaniem danych na serwer :)

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum