Fantasy Park
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Regeneracja kleszczy - spotting tongs

Go down

Regeneracja kleszczy - spotting tongs Empty Regeneracja kleszczy - spotting tongs

Post  korreks Fri May 06, 2011 2:45 pm

Po pewnym czasie pojawia się zużycie kleszczy, objawiajace się luzem po zamknięciu kleszczy co prowadzi do wypadania pinów z kleszczy.
Oczywiście można wymienić całe kleszcze, jednakże zużywają się głównie ośki i otwory w poszczególnych elementach. Można temu zaradzić albo poprzez nawinięcie taśmy teflonowej na ośki, albo wymianę 47-051762-004 na element nadwymiarowy. Można też zastosować metodę jak poniżej na zdjęciach. Dobrze spisują się tutaj cienkie paski folii na dokumenty (tej sztywniejszej). Włożony kawałek spinki nie jest najlepszym rozwiązaniem - bo będzie potęgował zużycie elementów w miejscu współpracy z nim - umieściłem go tylko aby pokazać gdzie występują największe luzy. Pokusiłem się również o skasowanie luzów na samych kleszczach - niestety w nowym typie kleszczy nie da się tego uczynić -kleszcze są nakładane na wcisk - jedynie w przypadku dużego luzu myślę że można by spróbować wcisnąć je wraz z szerszym kawałkiem folii.
Poniżej zdjęcia poszczególnych elementów.

Regeneracja kleszczy - spotting tongs Crw_2510

Regeneracja kleszczy - spotting tongs Crw_2511

Regeneracja kleszczy - spotting tongs Crw_2512

Regeneracja kleszczy - spotting tongs Crw_2513

korreks
master spamer

Posts : 258
Join date : 2010-08-05
Age : 43
Location : Ruda_Śląska

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum