Opadł pług

Go down

Opadł pług

Post  korreks on Wed Mar 23, 2011 11:46 pm

Czasem przychodzi taki moment, szczególnie na śląsku, że pługi krzywo na ciebie patrzą Smile
Dokładnie to ma się to tak, że jedna strona ich spiera się na pindecku a druga jest w powietrzu czyli tam gdzie bozia nakazała jej być. Szkoda że nie mam zdjęcia aby wam pokazać o co chodzi. Ale większość pewnie orientuje się co mam na myśli. Do tej pory, przyczyną dla tego stanu rzeczy było oberwanie podkładów, zamoknięcie itp, na których spoczywają kickbacki. Niestety pinseterki numer 9 i 10 w Rudzie postanowiły wywinąć nieco inny numer - kickbacki po prostu spadły z podkładów Sad . Jakim cudem cofnęły się o dobre 5-7cm. Nie wiem. Skutek był taki że oprócz pługów nie można było nawet poprawnie taśmy wyregulować, deski pod nią były ułożone również na skos, jednym słowem masakra.
Ale jak to mówią dla chcącego nic trudnego. Wystarczyły dwa podnośniki, kilka desek, a dalej zobaczcie sami Razz

Tutaj widać jeden z nich - przy okazji także nowe osłony na sanki - kawałdobrej roboty Mikołaja i Sylwka:

A tutaj już parka Smile

I kolejny siłownik affraid który musieliśmy dołożyć aby opierając się o ścianę przesunąć oba pinsettery na miejsce

I już prawie na miejscu

Pozostało dosunąć uchwyty poskręcać całość i gotowe.

korreks
master spamer

View user profile

Back to top Go down

Re: Opadł pług

Post  maryn_83 on Thu Mar 24, 2011 10:52 pm

Toście sie chłopy nacharowali.
u nas będzie za pare lat (oby nie wcześniej) bo plaza nam siada
a na kręgielni dzieją się różne ciekawe rzeczy z powodu tego Smile
maryn_83
advanced forumer

View user profile