Fantasy Park
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Error 76

2 posters

Go down

Error 76 Empty Error 76

Post  korreks Tue Jan 04, 2011 7:24 pm

Dzisiaj w Lublinie natrafiłem na przypadek błędu 76 - czyli nie otwarte szczypce. Tyle tyle tylko że szczypce były otwarte Very Happy , switch działał, a błąd pojawiał się tylko od czasu do czasu. Sprawdziłem więc czy szczypce nie są poprzestawiane np przy wymianie, wszystko było OK. Dokręciłem koło pośredniczące (to duże) na stole - (można jeszcze dać gumową podkładkę pomiędzy koło a metalową podkładkę która tam jest oryginalnie, póki co nie dałem bo luz wydaje się być mały). Zluzowałem natomiast sprzęgło napędu kleszczy - to jedna z metod radzenia sobie z tym problemem.

korreks
master spamer

Posts : 258
Join date : 2010-08-05
Age : 43
Location : Ruda_Śląska

Back to top Go down

Error 76 Empty Re: Error 76

Post  Arek Wed Jan 05, 2011 9:02 pm

W Poznaniu mieliśmy błąd o niezaładowaniu pina chyba 07. Mimo tego, że w pinholderze był kręgiel i po resecie bez problemów wszystko śmigało, od czasu do czasu i tak wyskakiwał ten error, tak co 3-4 godziny. Na początku przebadaliśmy holder na wszystkie sposoby i dalej to samo. Sprawdziliśmy wszystkie kable, każdą żyłkę jakimś miernikiem uniwersalnym, nie było żadnych uszkodzeń mechanicznych kabla, tylko w jednym miejscu trochę ściśnięty, minimalnie. Po ponownym założeniu kabla maszyna chodziła przez pół roku znakomicie, po czym znów to samo. Okazało się że mimo tego iż izolacja kabla była ok, to drucik w środku był przerwany O.o i jeżeli kabel został mocniej wygięty to nie przewodził. Polecam więc sprawdzić cały kabel od tego swich'a, bo ten error może być spowodowany właśnie taką usterką. Stół cały czas pracuję góra-dół, a czasami się zdarza że pin wypadnie, gdzieś na stół blisko kabli, a jak do tego stół się podniesie, to kable zostaną zgniecione.
Arek
Arek
newbie

Posts : 20
Join date : 2010-08-22
Age : 35
Location : Poznań

Back to top Go down

Error 76 Empty Re: Error 76

Post  korreks Wed Jan 12, 2011 12:43 pm

Słuszna uwaga, z ciekawości Łukasz lub Krzysiek mogliby jeszcze popatrzeć na niego. Twisted Evil Licho nie śpi.

korreks
master spamer

Posts : 258
Join date : 2010-08-05
Age : 43
Location : Ruda_Śląska

Back to top Go down

Error 76 Empty Re: Error 76

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum